صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اطلاعات اولیه در مورد رشته
- Feb 27, 2018 -

رشته فرنگی در چین، بیش از 4،000 سال تولید مواد غذایی تاریخ است. رشته فرنگی تولید ساده خوراکی مناسب، مواد مغذی غنی می تواند جزء اصلی مواد غذایی و بهداشت و سلامت مواد غذایی خوراک سرپایی است. طولانی شده پذیرفته شده است و توسط مردم جهان را دوست داشت.

آرد ذرت یا لوبیای ساخته شده و ساخته شده را به خمیر پس از فشار و یا نورد و یا کشش به قطعات دیگر کاهش یا فشار و یا استفاده از مالش, کشیدن, جوانه و دیگر ساخته شده از نوار (یا محدود یا گسترده، یا تخت یا گرد) ابزار, یا ذرات کوچک ، و در نهایت آب پز، سرخ، خورشتی،، سرخ شده و ساخته شده از مواد غذایی. طیف گسترده ای از الگوهای. ویژگی های محلی بسیار غنی است، مانند جشن تولد طول عمر محصولات پاستا و ماکارونی معطر خارجی و غيره هستند. رشته فرنگی خوشمزه تقریبا همیشه خفیف و chewiness و عطر و طعم ماکارونی به نهایت توسعه یافته است. [1]

است در سراسر ویژگی ماکارونی ووهان داغ Ganmian و مغولستان داخلی و رشته فرنگی سرخ, Shanxi را چاقو رشته Kaolao 栳 کشیدن قطعه جرعه رشته رشته های پکن فرودگاه لانجو رشته چونگکینگ جنبه شانگهای ماکارونی، رشته های سس سویا Gaoyou (همچنین به عنوان شناخته شده گوشت گاو ماکارونی Gaoyou) شیانگ یانگ رشته یانگژو ماکارونی رشته فرنگی سرخ شده یانگژو، شمال شرق سرد Baoding, جنرال الکتریک تای Tsz سطح روغن ابزاری پخش رشته، رشته فرنگی کنسرو در هنان ماهیگیری رشته کارشناسی ارشد رشته های اردک hele، گوانگدونگ wonton رشته فوجیان Sha شهرستان رشته رشته هالوژن Zhangzhou هالوژن Putian رشته فرنگی، رشته چای xiamen شن و ماسه، سیچوان را خرس صورت، Qishan و Xinye آرد و به همین ترتیب.


Related Products